Od 29. dubna 2021 jsou částečně rozšířené úřední hodiny na boleslavském magistrátu

Úřední hodiny na magistrátu v Mladé Boleslavi zůstávají v pondělí a středu, a to po celý den od 8 do 17 hodin. Novinkou bude od 29. dubna 2021 rozšíření hodin pro vybrané agendy i ve čtvrtky od 8:00 do 15:30 hodin. Ve čtvrtek bude možné vyřídit agendy občanských průkazů, cestovních průkazů, matriky, registru vozidel a registru řidičů. Ostatní agendy lze nadále vyřídit jen v pondělí a ve středu.

Občané mohou vcházet do budovy magistrátu na Komenského náměstí pouze zadním vchodem. Na rohu budovy byl instalován stánek, v němž pracovník radnice v úřední hodiny nasměruje příchozí na správné pracoviště. Návštěvníci musí mít respirátory či další formy zakrytí nosu a úst.

Do budovy povedou vyznačené koridory a přímo v budově další pracovník poradí klientům, kde mají svou záležitost vyřídit. Z budovy budou poté všichni vycházet předním vchodem.

Pokud lidé byli zvyklí hledat informace na nástěnkách úřední desky, mohou již využívat i digitální úřední desky jak v parčíku nedaleko magistrátu na Komenského náměstí, tak na budově odboru dopravy v Havlíčkově ulici. Je zde nejen možné řadu informací vyhledat, ale také se případně i objednat v rezervačním systému.

Zdroj: Magistrát města Mladá Boleslav