Sociální sítě


Nová informační služba na sociální síti Telegram je k dispozici od 1. 5. 2023. Pro příjímání zpráv z obce prostřednictvím této aplikace (sociální sítě) je nezbytné mít na Vašem zařízení nainstalovanou aplikaci Telegram. Tato aplikace je běžným bezpečným komunikačním kanálem podobná aplikaci Twitter, WhatsApp, Messenger nebo Facebook. Po přidání se do skupiny @DlouhaLhota Vám budou přímo na mobilní zařízení v této aplikaci přicházet aktuální zprávy, upozornění atp. z obce podobně jako na Facebooku. Přidání provedete kliknutím na obrázek, který je odkazem, načtením QR kódu nebo vyhledáte v konverzaci skupinu Dlouhá Lhota. Tato informační služba je nyní ve zkušební verzi.

Informace o službě Telegram >


Facebook
V současnosti nejznámější a největší sociální sítí na světě je Facebook. Naše stránky naleznete na adrese: www.facebook.com/DlouhaLhota

Přidejte se k nám a sdílejte společně informace a fotografie týkající se obce na našich stránkách.

V současné době silně převažují dospělí uživatelé. Pro ilustraci může posloužit věková struktura uživatelů Facebooku v České republice, kde cca 50% uživatelů je tvořeno věkovou skupinou od 20 do 35 let.

Facebook SDH Dlouhá Lhota > Facebook Sraz Lhot a Lehot >

YouTube
Největší internetový server pro sdílení videosouborů. YouTube povoluje svým uživatelům nahrát videa, zhlédnout je, hodnotit, sdílet a komentovat. Na YouTube jsou dostupné videoklipy, TV klipy, hudební videa, trailery k filmům a další jako například video-blogy, krátká originální videa, nebo vzdělávací videa.

Videokanál obce Dlouhá Lhota na internetovém serveru YouTube naleznete zde >


Pozn.: Máte-li k dispozici video, které jste pořídili v souvislosti s naší obcí (zábavné, informační atp.) pošlete nám jej na emailovou adresu: webmaster@dlouhalhota.cz . Rádi video zařadíme do našeho kanálu na serveru YouTube.