Obnoveny návštěvní hodiny v nemocnici

S ohledem na zlepšení epidemiologické situace v regionu jsou od úterý 8. listopadu 2022 obnoveny návštěvní hodiny na všech běžných lůžkových odděleních Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

A to včetně ORL a ortopedicko-traumatologického oddělení. Veřejnost může pacienty navštívit od 16 do 17 hodin každý den. Nadále trvá omezení návštěv na covidových odděleních.

I nadále platí, že návštěvy musí dodržovat hygienická opatření: během návštěvy je nutné mít nasazenou ochranu úst (rouška, respirátor, nanorouška), kterou lze zdarma získat přímo na lůžkovém oddělení před návštěvou. Dále je nutné dezinfikovat si při příchodu a při odchodu ruce.

Klaudiánova nemocnice žádá veřejnost, aby zvážila své návštěvy u pacientů v nemocnici. Hospitalizovaní pacienti jsou rizikovou skupinou a onemocnění covid může zkomplikovat průběh jejich onemocnění.

Vývoj epidemiologické situace bude opět vyhodnocen za týden, kdy se rozsah návštěvních hodin může měnit. Aktuální informace o návštěvách veřejnost najde na webu nemocnice www.klaudianovanemocnice.cz