Důležité změny, které se týkají nemocnice v Mladé Boleslavi

Klaudiánova nemocnice Mladé Boleslavi mění od 4. dubna 2022 ordinační hodiny na pohotovosti. Lékařská pohotovostní služba pro dospělé bude poskytovat služby ve všední dny od 17:00 do 21:00 hodin a během víkendů a svátků od 8:00 do 20:00 hodin.

Lékařská pohotovostní služba pro děti bude sloužit ve všední dny od 17:00 do 21:00 hodin a během víkendů a svátků od 8:00 do 22:00 hodin. Urgentní příjem funguje nadále beze změn – 24 hodin denně. Pacienti musí vzít v úvahu, že do nemocnice je dočasně přístup bočním vchodem.

 

V Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi je z důvodu budování dospávacích pokojů u operačních sálů na následující tři měsíce uzavřen hlavní vchod z třídy Václava Klementa. Ke vstupu do nemocnice musí veřejnost dočasně využít bočního vstupu do budovy A (stará budova chirurgie – vhod za lékárnou u hlavního vchodu z třídy Václava Klementa), tedy místem, kde byly donedávna umístěny odběry na covid-19.

Obnovení návštěv pacientů na lůžkových odděleních

Od pondělí 14. března 2022 jsou obnoveny návštěvy na lůžkových odděleních Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Na běžných lůžkových odděleních jsou návštěvy povoleny v pondělí, středy a pátky od 15:00 do 17:00. O víkendech a svátcích ve stejný čas. Trvat mohou maximálně 30 minut. Na odděleních následné péče jsou návštěvy povoleny denně: pondělí až pátek od 15:00 do 17:00, o víkendech a svátcích od 14:00 do 17:00 hodin. Ve všech případech platí, že může navštívit jednoho pacienta pouze jeden návštěvník. Během návštěv je povinné nošení respirátorů FFP2 a provedení desinfekce rukou.
Na JIP a covid odděleních jsou návštěvy nadále zakázané. Výjimky určuje ošetřující lékař nebo primář oddělení.
Nepožadujeme předložení certifikátu o očkování, prodělání covid, či negativního testu.
zdroj: Klaudiánova Nemocnice