Webové stránky a vizitky | Grafické práce | Katalogy | Registrace domén a webhosting

Ještě nemáte vlastní webové stránky? Potřebujete upravit ty stávající? Hledáte správce webu?

Nabídka webdesignu nových stránek, redesignu, microsite, redakčních systémů, e-shopů, webů pro obce. Kompletní a pravidelná správa, aktualizace a údržba webových stránek. Luxusní hostingové služby a registraci domén za bezkonkurenční ceny.

podpora online – kontakt | eking@email.cz

NABÍDKA SLUŽEB


Grafické práce, webdesign, redesign
Nové moderní webové stránky s responzivním designem. Při tvorbě webových stránek je kladen vyšší důraz na kvalitní obsah. Cílem je přinášet majiteli webu i jeho návštěvníkům užitek. Dbát na to, aby se vyplatily náklady spojené s tvorbou webu a aby web dobře sloužil svému účelu.

Redesign webu
Celková modernizace a optimalizace stávajících webových stránek.


Webové stránky, vizitky a malé stránky (microsite)
Webové stránky, vizitky a mini stránky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení, tablety a další zařízení s menším displejem. Stránky s responzivním vzhledem. Produktové webové stránky, databáze a nástroje (vyhledávače, slovníky,…), sociální sítě a komunitní servery, propagační webové stránky, blogy a zpravodajské servery a média, osobní webové stránky, vizitky a malé mini stránky (microsite) a stránky pro obce a města.


Redakční systémy, publikace článků
Tvorba, modifikace a publikace dokumentů (článků) prostřednictvím webového rozhraní, často s využitím jednoduchého online editoru nebo jednoduchého systému formátování textu, řízení přístupu k dokumentům, zpravidla se správou uživatelů a přístupových práv, správa diskusí či komentářů, ať už k publikovaným dokumentům nebo obecných, správa souborů, správa obrázků či galerií.


Katalogy a e-shopy
Zpracujeme katalogy a e-shopy, prodejní katalogy a internetové obchody. Internetový obchod tzv. e-shop určený k nabídce a vyhledání zboží (služeb) s možností si je objednat, příjmu takových objednávek od zákazníků, zprostředkování a evidence plateb a poskytování dalších informací o výrobcích či řešení reklamací. Uživatelům je umožněno procházet katalog zboží (ve většině případů organizovaný v kategoriích), nebo zboží vyhledávat podle parametrů či jen podle shody v názvu nebo popisu. Jednotlivé produkty mají většinou detailní stránku s podrobnějším popisem a výčtem specifik a variant.


Web a správa pro obce
Kompletní řešení www stránek pro obce a organizace. Dlouholeté zkušenosti se správou webových stránek obcí. Jedná se o předepsané náležitosti elektronické úřední desky a její řízení, zveřejňování povinných informací o obci dle zákona. Připravíme a nastavíme elektronické služby (e-podatelnu, sms rozhlas, emailový infoservis, kontaktní formuláře, ankety a další.) Implementujeme zásady ochrany osobních údajů k vytvořeným službám (GDPR). Obratem reagujeme na aktuální dění v obci a pomocí redakčního systému následně zveřejníme na webu a dále informaci sdílíme pomocí zřízených elektronických služeb. Zapojíme Vás také do tzv. sociálních sítí jako jsou např. Facebook, Youtube, Twitter, Instagram a další.


Správa webů, zajištění domén a webhostingu
Kompletní a pravidelná správa, aktualizace a údržba webových stránek.
Pro Vaše webové stránky zajistíme kompletně veškeré služby pro jejich provoz. Zaregistrujeme doménu a webhostingové služby. Vytvoříme emailové schránky a popřípadě databázi a ostatní služby.
Dále nabízíme registraci domény a luxusní webhostingové služby za bezkonkurenční ceny. Nabídka dalších hostingových služeb zde >


Ceny za IT služby, poradenství a práci jsou stanoveny vždy individuálně po dohodě se zákazníkem.

Máte-li zájem o některou z výše uvedených služeb, kontaktujte nás:

eking@email.cz


Nejvýhodnější pojištění, online srovnání a sjednání pojištění

Opravdové on-line sjednání pojištění bez toho, abychom je obtěžovali telefonováním a podsouvali jim produkty, o které nejeví zájem. Skvělá cena, rychlost a kvalita bez kompromisů. Kompletní nabídka pojištění zde >
Auto – povinné ručení a havarijní pojištění | Cestování – cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu | Zdraví – úrazové pojištění, pojištění cizinců, pojištění zvířat (pes a kočka) | Majetek – pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti | Ostatní – pojištění odpovědnosti, pojištění právní ochrany, kybernetická rizika.