Zveřejněno: 2.10.2020 | Aktualizováno: 9.11.2020

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu, který začne platit na území České republiky v pondělí 5. října 2020, bude upraven také režim fungovaní mladoboleslavského magistrátu. Hlavní změnou jsou úřední hodiny pro veřejnost, ty budou po dobu nouzového stavu v pondělí a ve středu od 8:00 do 15:00 hodin. Provoz ve všech budovách bude částečně omezen, nebude to však mít vliv na žádnou vykonávanou agendu a rozsah poskytovaných služeb zůstává zachován. Na všech vstupních dveřích budov Magistrátu budou navíc zveřejněna kontaktní telefonní čísla na všechny odbory a exponovaná pracoviště.

Na chodbách za vstupními dveřmi budov bude zřízena služba, která zabezpečí poskytování informací, dodržování rozestupů a hygienických opatření.

  • Po dobu nouzového stavu muselo být rovněž pozastaveno objednávání na konkrétní termín, objednaní budou obtelefonováni a pozváni na úřední dny.
  • Po dobu nouzového stavu bude fungovat informační telefonní linka – 739 596 317 pro dotazy týkající se činnosti magistrátu, fungovat bude od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 hodin.
  • Všechna výše uvedená opatření byla přijata ke zvýšení ochrany občanů města a zaměstnanců magistrátu v době přijetí nouzového stavu v důsledku zvýšeného šíření nákazy COVID-19 a za účelem zachování vykonávané agendy a rozsahu poskytovaných služeb.
Zdroj: Magistrát města Mladá Boleslav