Zveřejněno: 11.1.2021 | Aktualizováno: 13.1.2021

Vážení, milí obyvatelé obce a návštěvníci našich webových stránek,
v souvislosti s novým rokem jsme pro Vás připravili novou verzi již stávající a oblíbené elektronické služby, kterou znáte pod názvem Email Infoservis – Lhotecký zpravodaj.

Lhotecký zpravodaj, který dostávají všichni registrovaní uživatelé do svých e-mailových schránek zdarma, doznal několik změn. Jedná se především o změny technického směru, změnila se ale také grafická a stylistická podoba zpravodaje včetně nového loga. A protože dbáme na vysokou úroveň zabezpečení Vašich osobních údajů (GDPR), byla nová verze vylepšena i po této stránce.

Pro Vás, kteří již máte svoji e-mailovou adresu zaregistrovanou, se nic nemění. Není nutné adresu registrovat znovu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů k této službě již máme. Pokud by Váš zájem o odběr zpravodaje již nebyl aktuální, můžete se od odběru kdykoliv odhlásit. Odkaz na odhlášení naleznete v každém vydání zpravodaje dole v jeho zápatí nebo o odhlášení můžete požádat osobně či emailem na obecním úřadě.

Chcete-li se stát novým odběratelem služby, můžete se zaregistrovat na našich webových stránkách ( v horním menu E-služby > Lhotecký zpravodaj).

V rámci této služby Vám budou poskytovány informace do emailové schránky, kterou již máte zaregistrovanou nebo si zaregistrujete. Informace se budou týkat zejména zpráv z dění v obci a jejího okolí, různých upozornění a důležitých událostí.

Upozorňujeme, že tato služba v žádném případě nenahrazuje úřední desku obce a kontakty, které vedeme v seznamu příjemců, jsou určeny pouze pro komunikaci v rámci služby Email Infoservis – Lhotecký zpravodaj, a nikdy nebudou poskytnuty třetím osobám (GDPR).

V případě jakéhokoli dotazu kontaktujte Obecní úřad v Dlouhé Lhotě nebo správce webu: webmaster@dlouhalhota.cz

Děkujeme za Váš zájem o službu.

Obecní úřad v Dlouhé Lhotě