Zveřejněno: 30.7.2020 | Aktualizováno: 9.11.2020

Provozní doba odběrového místa na Covid-19 v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi

V Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi se od 27. 7. 2020 mění provozní doba odběrového místa na Covid-19. Ve všední dny bude otevřené od 7:00 do 15:00 hodin, v sobotu pak od 7:00 do 12:00 hodin.

Vstup do odběrového místa je bočním vchodem do budovy A (stará budova chirurgie – vhod za lékárnou u hlavního vchodu z třídy Václava Klementa). Prováděny jsou zde odběry na doporučení hygienika, praktického lékaře pro dospělé nebo praktického lékaře pro děti a dorost nebo pro samoplátce (jednotlivci a firmy).

Infolinka COVID-19: 326 743 636 – pro informace o odběrech nařízených hygienou nebo lékařem (funguje pouze v provozní době odběrového místa).

Odběry nařízené lékařem nebo hygienou

Výsledek vyšetření na COVID – 19 sdělujeme pouze na vyžádání lékaře, který Vás doporučil na odběr.

Odběry pro samoplátce (jednotlivci a firmy)

NUTNÉ ELEKTRONICKÉ OBJEDNÁNÍ!

Cena tohoto vyšetření je 1756,- korun (LZE PLATIT KARTOU – FIRMY FAKTUROU). Nutné je předem se na toto vyšetření objednat přes on-line formulář a vyplnit potřebné údaje: jméno, příjmení, datum narození a správné telefonní číslo, na které bude zaslána informace, že je výsledek již připraven k vyzvednutí! Proces zpracování výsledku nelze urychlit!!! Výsledek je také možné zaslat e-mailem, stačí zaškrtnout variantu „Souhlasím se zasláním výsledku na e-mail“ a vyplnit příslušnou e-mailovou adresu, kam bude výsledek společně s platným formulářem z Ministerstva zahraničí ČR zaslán.

Možná je pouze jedna varianta předání výsledku (e-mail nebo osobně v nemocnici). Nelze dodatečně upravovat možnost vyzvednutí výsledku. Toto musí být zaznamenáno elektronicky při objednání!! Ten veřejnost najde na webových stránkách nemocnice www.klaudianovanemocnice.cz.

Možnost platby

Cenu 1756,- korun mohou samoplátci zaplatit platební kartou na místě odběru. Platba v hotovosti je možná pouze na pokladně nemocnice v pokladních hodinách a je třeba ji zaplatit před samotným vyšetřením (u urgentního příjmu pacientů). Platbu hotově nelze uskutečnit o víkendu! S dokladem o zaplacení se následně dostaví klient v čas objednání na odběrové místo COVID-19.

Firmy, které mají zájem nechat otestovat své zaměstnance, musí zaslat objednávku a vyšetření lze platit fakturou. Pro další informace mohou zástupci firem kontaktovat krizovou linku, kde získají další potřebné informace – 326 743 636.

Výsledky

• Výsledky vyšetření mohou lidé očekávat nejdéle do dvou dnů.

• Nevolejte, prosím, na krizovou linku, kdy bude výsledek. Laboratoř potřebuje na zpracování vašeho odběru čas a ten nelze urychlit!!!

• Kontrolujte si e-mail (při zvolení varianty zaslat výsledky na e-mail) nebo SMS zprávy v telefonu, který jste zadali při objednání.

• Jakmile bude váš výsledek připraven, budete o této skutečnosti obratem informováni.

• Osobní vyzvednutí: výsledky budou k vyzvednutí v zalepené obálce na jméno klienta na hlavní recepci ve vstupním vestibulu z třídy Václava Klementa mezi 6. a 18. hodinou.

• Lidé musí počítat s tím, že budou svoji totožnost dokládat občanským průkazem nebo cestovním pasem.

COVID- 19 | Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav >

Odběrové místo COVID-19 | Mladá Boleslav >

Provoz ambulancí v Klaudiánově nemocnici Mladá Boleslav v srpnu 2020 >