Zveřejněno: 22.10.2020 | Aktualizováno: 9.11.2020

Na magistrátu města Mladá Boleslav platí od pondělí 19. října nově stanovené úřední hodiny pro veřejnost. V pondělí zůstávají vždy od 8:00 do 13:00 hodin a ve středu jsou nově místo dopoledne až odpoledne, konkrétně od 12:00 do 17:00 hodin. V souvislosti se zvýšeným rizikem přenosu koronaviru bude u vstupu do všech budov magistrátu změřena návštěvníkům teplota a každý si bude muset vydezinfikovat ruce.

Vedení města navíc žádá všechny občany, kteří se necítí dobře, aby vyřizování svých záležitostí na magistrátu odložili až na dobu, kdy jim bude lépe. I na odboru dopravy důrazně doporučují řešit zde fyzicky jen neodkladné záležitosti, už se opět tvoří dlouhé fronty.

Na všech vstupních dveřích budov magistrátu jsou navíc zveřejněna kontaktní telefonní čísla na všechny odbory a exponovaná pracoviště. Obecně platí doporučení, aby lidé co nejvíce omezili návštěvy úřadu a snažili se co nejvíc úkonů vyřídit telefonicky či elektronickou cestou.

Po dobu nouzového stavu funguje informační telefonní linka – 739 596 317 pro dotazy týkající se činnosti magistrátu, je možné se na ni dovolat od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 hodin.

Všechna výše uvedená opatření byla přijata ke zvýšení ochrany občanů města a zaměstnanců magistrátu v době přijetí nouzového stavu v důsledku zvýšeného šíření nákazy COVID-19 a za účelem zachování vykonávané agendy a rozsahu poskytovaných služeb.
Infocentrum na autobusovém nádraží mění provozní dobu

Infocentrum Dopravního podniku Mladá Boleslav na autobusovém nádraží bude mít dočasně pozměněnou provozní dobu. Od čtvrtka 22. října bude platit provoz od 8:00 do 16:00 hodin, a to pouze ve všední dny.

Zdroj: Magistrát města Mladá Boleslav