Zveřejněno: 12.7.2019 | Aktualizováno: 12.7.2019

Nabídku zájmových útvarů na nový školní rok zveřejnil v těchto dnech na svých webových stránkách Dům dětí a mládeže Na Výstavišti v Mladé Boleslavi. Vedle těch tradičních, reprezentovaných celou řadou výtvarných kroužků, tanečními a divadelními kroužky nebo oblíbenými chovatelskými kroužky, můžete vybírat z několika novinek. V Pavilonu jsou to například kroužky Herní designéři a Základy grafického designu, na Vile se od září začnou scházet zájmové útvary Okno do pověstí a Dětská kapela. Pozadu nezůstává ani Klub dětí a mládeže v Mnichově Hradišti, kde nově otvírají kroužky Sportík, Nerfliga a Zvědavec.

Pravidelná činnost všech kroužků bude zahájena od pondělí 16. září 2019. Stejně jako v předcházejících letech budete moci vyřídit veškerou administrativu spojenou s vyplněním přihlášky v pohodlí svého domova. Ti z vás, kteří jsou již v systému registrováni, se do něj přihlásí svým uživatelským jménem (mailová adresa) a heslem (získali jste ho při registraci).
Během prázdnin není ještě objednávkový a rezervační online systém aktivní, je zveřejněna pouze předběžná nabídka kroužků. Spuštěn bude v úterý 3. září, takže až od tohoto data bude možné kroužky objednávat!
Pro zobrazení nabídky kroužků na školní rok 2019/2020 klikněte zde >