Výsledky mistrovských fotbalových utkání FK Dlouhá Lhota v okresním přeboru Mladoboleslavska. Rozpis zápasů a výsledky jarní sezóny 2018.

FOTBAL.cz Aktuální tabulka >

Rozpis zápasů a výsledky:

NÁSLEDUJE Nová sezóna 2018/2019 (Podzim 2018)

Informace o novém rozpisu zápasů budou včas doplněny.

26. kolo
Sobota 16. 6. 2018 od 17:00 hod.
FK Dlouhá Lhota – SK Kosmonosy “B” 2 : 3

25. kolo
Sobota 9. 6. 2018 od 17:00 hod.
SK Bezno-Sovínky “A” – FK Dlouhá Lhota 4 : 1

24. kolo
Sobota 2. 6. 2018 od 17:00 hod.
FK Dlouhá Lhota – TJ Sokol Kosořice “A” 4 : 1

23. kolo
Sobota 26. 5. 2018 od 17:00 hod.
SK Bakov n/J “A” – FK Dlouhá Lhota 8 : 0

22. kolo
Sobota 19. 5. 2018 od 17:00 hod.
FK Dlouhá Lhota – FK Zdětín “A” 2 : 4

21. kolo
Neděle 13. 5. 2018 od 17:00 hod.
TJ Sokol Řepov – FK Dlouhá Lhota 6 : 1

20. kolo
Sobota 5. 5. 2018 od 17:00 hod.
FK Dlouhá Lhota – SK Bělá pod Bezdězem “A” 2 : 2

14. kolo
Úterý 1. 5. 2018 od 17:00 hod.
TJ Sokol Chotětov “A” – FK Dlouhá Lhota 2 : 1

19. kolo
Sobota 28. 4. 2018 od 17:00 hod.
SLAVOJ Kropáčova Vrutice “A” – FK Dlouhá Lhota 0 : 3

18. kolo
Neděle 22. 4. 2018 od 17:00 hod.
SK Rejšice “B” – FK Dlouhá Lhota 1 : 2

17. kolo
Sobota 14. 4. 2018 od 16:30 hod.
FK Dlouhá Lhota – SK Jizeran Doubrava “A” 2 : 2

16. kolo
Sobota 7. 4. 2018 od 16:30 hod.
TJ ZD Kostelní Hlavno – FK Dlouhá Lhota 1 : 4

15. kolo
Sobota 31. 3. 2018 od 16:00 hod.
FK Dlouhá Lhota – TJ Sokol Kněžmost 4 : 1


Informace z FK Dlouhá Lhota >

Konečná tabulka OP muži Mladá Boleslav / Jaro 2018

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Chotětov “A” 26 20 3 3 79:27 63 0 0
2. SK Bakov n/J “A” 26 18 6 2 75:27 60 0 0
3. SK JIZERAN DOUBRAVA “A” 26 16 5 5 77:43 53 0 0
4. SK Kosmonosy “B” 26 13 2 11 77:52 41 0 0
5. TJ Sokol Kněžmost 25 12 5 8 57:37 41 0 0
6. SK Rejšice “B” 26 12 5 9 55:45 41 0 0
7. TJ ZD Kostelní Hlavno 25 10 3 12 30:51 33 0 0
8. FK Zdětín “A” 26 9 5 12 45:54 32 0 0
9. TJ Sokol Řepov 26 9 4 13 52:68 31 0 0
10. TJ Sokol Kosořice “A” 26 9 3 14 43:48 30 0 0
11. FK Dlouhá Lhota 26 9 3 14 60:79 30 0 0
12. SK Bělá pod Bezdězem “A” 26 8 5 13 39:52 29 0 0
13. SLAVOJ Kropáčova Vrutice “A” 26 8 2 16 51:73 26 0 0
14. SK Bezno-Sovínky “A” 26 2 1 23 30:114 7 0 0

 

Zdroj: FAČR