SMS rozhlas

Informační služba Obce Dlouhá Lhota – SMS Rozhlas. Tato služba je pro obyvatele obce zdarma. V rámci služby budou obyvatelům obce Dlouhá Lhota (dále jen obec) poskytovány informace z Obecního úřadu do mobilních telefonů obyvatelů obce. Informace se budou týkat zejména termínů zasedání Zastupitelstva obce, veřejných akcí pořádaných na území obce, informace o hrozícím živelném nebezpečí, plánovaných odstávek elektrické energie apod. Tato služba v žádném případě nenahrazuje Úřední desku obce. Informace budou zasílány zaregistrovaným obyvatelům obce a osobám vlastnícím na území obce nemovitost. V rámci této služby je možné registrovat dvě telefonní čísla na jedno číslo popisné domu v obci Dlouhá Lhota.

Další zájemci o odběr informací mohou požádat o registraci osobně či emailem na Obecním úřadě v Dlouhé Lhotě. Po vyplnění webového formuláře bude zájemce zařazen do seznamu čekajících na schválení (ochrana proti SPAM robotům), a po schválení zařazen do seznamu příjemců. Zájemce odesláním údajů přes registrační formulář souhlasí s tím, že mu budou zasílány informační sms zprávy SMS Rozhlasu. Pro odhlášení ze seznamu příjemců je možné využít odkaz na webovém registračním formuláři nebo požádat osobně či emailem na Obecním úřadě.

Služba SMS rozhlas není určena ke zpětné komunikaci s Obecním úřadem, proto na přijaté zprávy neodpovídejte – odpovědi nebudou nikdy doručeny. V případě jakéhokoli dotazu kontaktujte Obecní úřad v Dlouhé Lhotě osobní návštěvou, telefonem, nebo emailem. Kontakty na osoby v seznamu příjemců jsou určeny pouze pro komunikaci v rámci služby SMS Rozhlas Dlouhá Lhota, a nikdy nebudou poskytnuty třetím osobám.

 

SMS zprávy jsou zasílány na zaregistrovaná čísla mobilních telefonů občanů a fungují pro zákazníky všech českých mobilních operátorů. Službu technicky zajišťuje Terms a.s., Planá 67, 370 01 České Budějovice v rámci aplikace GoSMS.

Zasílání informačních emailových zpráv s novinkami na internetových stránkách obce >

 

Nejnovější příspěvky
výpis souvisejících zpráv:

Nová informační služba v obci

Nová informační služba Obce Dlouhá Lhota - SMS Rozhlas. Tato služba je pro obyvatele obce zdarma. V rámci služby budou obyvatelům ...
Číst dále »
Nebyly nalezeny žádné příspěvky.