Elektronická podatelna obce

Níže uvedený kontaktní formulář můžete použít pro komunikaci s obecním úřadem:

Elektronická adresa podatelny: obec@dlouhalhota.cz

Elektronická podatelna byla zřízena na základě nařízení vlády č. 304/2001, kterým se provádí zákon č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu.

S platností od 1.7.2009 lze učinit elektronické podání také datovou zprávou prostřednictvím datové schránky. Režim datových schránek včetně procesu převodu analogového dokumentu do elektronické podoby a naopak (autorizovaná konverze dokumentů) upravuje zákon č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů. Elektronické podání prostřednictvím datové schránky se řídí odlišnými pravidly než podání prostřednictvím elektronické podatelny úřadu.

Datová schránka obce: gnyanpg

Elektronická podání na technických nosičích dat lze přímo předávat na obecním úřadě v úředních hodinách (pondělí: od 19:00 do 21:00 hodin).

Nejnovější příspěvky
výpis aktuálních zpráv určených pro tuto stránku:

Nová informační služba v obci

Nová informační služba Obce Dlouhá Lhota – SMS Rozhlas. Tato služba je pro obyvatele obce zdarma. V rámci služby budou obyvatelům obce Dlouhá Lhota (dále jen obec) poskytovány informace z Obecního úřadu do mobilních telefonů obyvatelů obce. Informace se budou týkat zejména termínů zasedání Zastupitelstva obce, veřejných akcí pořádaných na území obce, informace o hrozícím živelném […]

V rubrice: Elektronické služby, Informace úřadu | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová informační služba v obci